Disponibilitatea:
Stoc epuizat
Gama: gaming
Diagonala (inch): 27 – 27.5 inch
Tehnologie display: LED
Tip rezolutie: 2560 x 1440 (WQHD)
Refresh: 144 Hz
Format ecran: Wide
Luminozitate (cd/mp): 200 – 299 cd/mp
Timp de raspuns (ms): 0.4 – 1 ms
Porturi video: HDMI x 2 , DisplayPort
Boxe: nu
Alte porturi (iesire casti/ USB): Jack 3.5mm
Diagonala: 27 inch