Disponibilitatea:
Stoc epuizat
Format: ATX 12V
Modulara: modulara
Putere sursa (W): 650 W
Dimensiune ventilator (mm): 140 mm x 1
Certificare: 80 Plus Platinum
Conectori: MB 20+4 pin x 1 , CPU 4+4 pin x 1 , PCI-E 6+2 pin x 5 , SATA x 8 , MOLEX 4-pin x 4